מדידות רעש

מהו רעש מטריד?

רעש הינו מטרד ויכול להוות מקור משמעותי ללחץ. לרעש מגוון השפעות שליליות על גוף ונפש האדם. חשיפה לרעש מגבירה מעיקה על מערכת העצבים, מגבירה את צריכת האנרגיה של הגוף, מעייפת ופוגעת בכושר הדיבור. אם החשיפה לרעש מתמשכת, היא עלולה לגרום ללחץ, לחרדה, לעצבנות ולמתח, להגביר עייפות ולפגוע ביעילות התפקוד הכללי.

גם בחיינו הפרטיים – מקורות רעש מוגבר – מוסיקה רועשת משכנים, רעש מבעלי חיים, רעש מאתרי בנייה או רעש של מפעלי תעשייה בקרבת מקום מגורכם – כל אלה יכולים להוות לא רק מטרד, אלא גם איום ישיר לבריאות – אי נוחות, מתח נפשי, מחסור בשינה, ועד כדי מחלות לב הקשורות ללחץ.

מה שנחשב בעיניך כרעש נחשב בעיני שכנך לצליל נעים ורוגע, ורעש שמטריד את שכנך אולי לא מפריע לך כלל ולכן ללא מדידה מקצועית מידת הנזק שנגרם מרעש נתונה לוויכוח. תוצאות מדידת רעש הינן נתון מדעי אובייקטיבי שאינן ניתנות לערעור ומקובלות על רשויות האכיפה.

המומחים של "אקו-צ'ק" מוסמכים לביצוע כל בדיקות הרעש: תחבורתי, סביבתי ותעסוקתי. בעזרת ציוד המדידה הטוב והמתקדם ביותר ובזכות שנים של ניסיון וידע – אנו מבטיחים להחזיר לך את השקט.

המאה ה- 21 יכולה להיחשב כמאה הרועשת ביותר בהיסטורית האנושות: משאיות גדולות, מטוסים, מיזוג אוויר ומערכות אוורור – כל אלה יוצרים רעש רקע חזק ונוראי.

מדוע לבחור באקוצ'ק?

אנו במעבדות אקוצ׳ק מתמחים במדידות רעש סביבתיות עבור: מבני תעשייה, בתי מגורים, בתי חולים, מבנים אדמיניסטרטיביים וסביבה.

אנו משתמשים בציוד מדידה חדשני עם יכולת הקלטת צלילים ואגירת נתונים לאורך הזמן אשר מאפשר ניתוח תוצאות קפדני, מקצועי יותר, והשוואת התוצאות לתקנים של משרד להגנת הסביבה.

אנו נספק לך חוות דעת משפטית שעומדת בכל דרישות החוק (בהיבט של שיטת המדידה, הציוד המכוייל, והתאמת המדידה לכתוב בחוק) – חוות דעת שניתן להגן על אמינותה בבית המשפט.

ובמילים אחרות:

קיים רעש שכנים ממוזיקה או קאריוקי?

קיים רעש מבעלי חיים?

קיים רעש ממזגנים או צ׳ילרים?

קיים רעש מתעשייה?